You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
0907 977 203
         v pracovné dni 8:00 - 18:00
Rašelinové zábaly dodávame už 20 rokov

E-shop | eureko.sk

O nás - eureko.sk

O nás, naša cesta

Ako všetko začalo a ako sa to vyvíjalo do dnes, 8.11.2021.

Môj profesionálny príbeh začal v Prešovskej nemocnici, kde som po skončení vysokej školy nastúpil ako čerstvý inžinier na technické oddelenie. Pracoval som tam 4 roky, v priebehu ktorých som absolvoval aj 12mesačnú materskú dovolenku.

Počas tohto obdobia som sa zoznámil s pánom Mišurom, ktorý mi dal dôveru a zaúčal ma do mechanizmov, vzťahov a obchodov vo svete rehabilitácie a kúpeľníctva. Bolo to v roku 1998. Ponúkol mi svoje know-how - krásny farebný katalóg Enraf-Nonius, cenník a priestor na sebarealizáciu. Spolu sme absolvovali niekoľko odborných výstav na Slovensku aj v Čechách. Táto spolupráca ma bavila, ale nemal som ešte odvahu sa do toho pustiť naplno. Istoty boli istoty.

Po ukončení môjho pôsobenia v Prešovskej nemocnici som ešte pracoval 6mesiacov ako úradný merač RTG prístrojov - zaujímavá skúsenosť, ale zostať do dôchodku v kontrolnom pásme ma nelákalo. Touto spomienkou sa však chcem poďakovať svojmu šéfovi Dušanovi, že ma tam pustil a naučil ma väčšej samostatnosti a zodpovednosti.

V roku 2001, počas jednej rehabilitačnej konferencie v Trenčianskych Tepliciach som sa zoznámil s ambicióznym českým mladíkom - Danom. Trvalo asi rok a tľapli sme si na spoluprácu – rozbehol som sa po Slovensku a prezentoval tepelnú terapiu s využitím jednorazových rašelinových zábalov. Začal som ako SZČO, kancelária a sklad doma, Fabia Combi na leasing a manželka na druhej materskej ;-).
Niekoľko rokov bola táto terapia jediným sortimentom v našej ponuke. Postupne sa rozšírila o ďalšie produkty z oblasti rehabilitácie, wellness a masáži.

V roku 2007 sme s manželkou Jankou založili eseročku: Eureko SK, s.r.o., ktorá pokračovala tam, kde skončila SZČO, s víziou, že v nej raz bude aj prevádzkovanie zubnej ambulancie.
Po čase v pracovnom vzťahu s Danom nastali nedorozumenia ohľadne produktov a ich prezentácie, tak som sa po neľahkej voľbe rozhodol pre okresanie našej doteraz blízkej a intenzívnej spolupráce.
Toto rozhodnutie bolo oslobodzujúce.
V tom mi výrazne pomohol, a stále pomáha, Roman so svojím kolektívom.

Ak som chcel čo najviac zodpovedať za svoje činy, musel som optimalizovať procesy. Je to však nikdy nekončiaci stav.

Začala sa nová etapa v živote firmy. Vytvoril som nové pracovné miesto a prijal som k sebe do zamestnania Martina, aby som podporil základy chodu firmy.

Život ide ďalej a ako sa píše v jednej knižke: "K zmenám dochádza. Syr sa stále premiestňuje. Sleduj zmenu. Raduj sa zo zmeny."

Pracujme, držme si prsty, aby sa naši zákazníci mohli na nás aj naďalej spoľahnúť a aby sme sa za seba nemuseli hanbiť.

Juraj

P.S.
Asi ste ešte také "O nás" nečítali, každý sme iný ;-), snažíme sa byť potrební a zodpovední, a udržať si svoje miesto na Slovenskej mape.

Dôvody, prečo zákazníci volia eureko.sk

Dobré ceny

Na stránke eureko.sk nájdete hlavne produkty pre profesionálov, ktorí ponúkajú služby v oblasti rehabilitácie, wellness a masáži. Ponúkame veľmi výhodné ceny pre každého. Môžete využiť zaujímavé zľavy a darčeky zdarma.
Ušetríte aj na poštovnom – pri nákupe nad 99€ poštovné nehradíte.

Skladová dostupnosť

Nepatríme k virtuálnym predajcom, ktorí majú tovar „skladom“ alebo „skladom u dodávateľa“. Na karte produktu alebo na karte detailu produktu sú informácie o aktuálnom stave skladových zásob – skladová dostupnosť, prípadne čas, za ktorý ho vieme naskladniť.

Rýchla expedícia

Ak je to v našich silách, tak tovar, ktorý je na sklade v dostatočne potrebnom množstve a je objednaný do 12 hodiny v pracovný deň, sa snažíme expedovať ešte v ten istý deň.

Osobný odber

Uprednostňujete osobný odber? Tovar si môžete vyzdvihnúť v našom expedičnom sklade v Prešove.

Darček k vášmu nákupu

U nás môžete dostať aj praktický darček za vykonaný nákup. Pozrite si dostupné darčeky.

On-line chat

Radi chatujete? Aj tento spôsob získavania informácií môžete u nás využiť. Pre tento druh komunikácie využívame službu: Livechatoo.

Zákaznícky servis – 0907 977 203

Naším produktom rozumieme a môžeme sa s vami o nich porozprávať. Vybavíme vašu prípadnú reklamáciu alebo prijmeme telefonickú objednávku.
Ak potrebujete zaslať bližšie informácie k produktom, službám alebo máte nejaké otázky, požiadavky, prípadne sťažnosti, napíšte a pošlite nám to na tento e-mail: info@eureko.sk.
Oceníme akýkoľvek Váš názor či pripomienku, tak aby sme mohli naše služby neustále vylepšovať k vašej plnej spokojnosti.
Sme tu pre vás každý pracovný deň od 8 do 16 hodiny.

Spísal,
Ing. Juraj Daniel-Čarný
Eureko SK, s.r.o.