You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
0907 977 203
         v pracovné dni 8:00 - 20:00
Rašelinové zábaly dodávame už 20 rokov

E-shop | eureko.sk

BIOFREEZE Gél, 118ml

Chladivý gél Biofreeze je jednotkou na úľavu od bolesti vďaka svojmu unikátnemu zloženiu a chladivej sile mentolu.

  • Výrobca: Biofreeze
  • Kód produktu: BFG001
  • Dostupnosť: Nedostupné, na dostupnosť sa opýtajte.
8,90 € bez DPH: 7,42 €
- +

Biofreeze - lokálny analgetický chladivý gél

Prípravok proti bolesti Biofreeze je po celom svete lekármi najviac odporúčaný produkt na ošetrovanie boľavých a natiahnutých svalov, boľavých kĺbov, bolestí chrbta, bolestí spôsobených artritídou a mnohých ďalších ťažkostí, s ktorými sa v našich životoch bežne stretávame.

Biofreeze gel

Biofreeze Gél od americkej spoločnosti Performance Health, Inc. je najúčinnejší chladivý gél na trhu. Spokojným zákazníkom po celom svete ponúka účinnú a rýchlu úľavu od bolestí každého druhu.

Použitie - dočasná úľava od bolesti svalov a kĺbov ako sú:

  • Bolesti chrbta, ramien a krku,
  • Artritída,
  • Tendinitis,
  • Boľavé členky, kolená, boky a lakte,
  • Natiahnuté svaly,
  • Diabetická neuropatia.

Ako funguje?

Biofreeze gelČi už je to tupá bolesť preťaženého svalu ("svalovica"), alebo prenikavá bolesť pri problémoch s kĺbmi, trpia ňou milióny ľudí každý deň. Zvládanie bolesti je nesmierne dôležité pre udržanie nášho aktívneho životného štýlu.
Odborníci na liečbu bolesti sa v poslednej dobe prikláňajú k používaniu cielených liekov proti bolesti a naopak odkláňajú od celkových. Lokálne prípravky proti bolesti poskytujú cielenú úľavu s minimálnou absorpciou do organizmu. To znižuje možnosť toxicity organizmu a zbytočné vystavovanie sa liekom.
Biofreeze je americkými lekári najpoužívanejší a najviac odporúčaný prípravok na miestnu úľavu od bolesti. Už viac ako 20 rokov pomáha ľuďom zvládnuť bolesti spojené s terapiou, cvičením, artritídou a každodenným životom. Vďaka mentolu Biofreeze preniká rýchlo k zdroju bolesti, kde poskytne úľavu od bolesti pôsobením chladu.

 

Zloženie Biofreeze

aktívne: izopropyl alkohol; neaktívne: voda, bylinný extrakt (Ilex paraguariensis), karbomér, trietanolamín, mentol, gáfor, kysličník kremičitý, metylparabén, glycerín, propylénglykol, E102, E133

VIDEO a viac podrobnosti k tomuto produktu nájdete: TU!

Žiadne súbory na stiahnutie
Celkové hodnotenie 0
Napísať recenziu
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie