You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
0907 977 203
         v pracovné dni 8:00 - 18:00
Rašelinové zábaly dodávame už 20 rokov

E-shop | eureko.sk

Balančná podložka Airex Balance Pad Elite šedá 50x41x6cm

Balančná podložka, vhodná aj pre cvičenie SM-systém

  • Výrobca: AIREX
  • Kód produktu: AX92028
  • Dostupnosť: Dostupné do 5 dní, u Vás v piatok 07.06.2024
82,50 € bez DPH: 68,75 €
- +

Airex Balance Pad Elite, balančná podložka

Airex Balance Pad Elite, spotrebiteľské balenieBalančná podložka AIREX® je ľahká a jednoducho prenosná nestabilná plocha, ktorá má naozaj široké využitie pri tréningu koordinácie, pri rehabilitácii či zvýšení kondície. Balančná plocha umožňuje kombináciu cvičení s kondičnými a koordinačnými schopnosťami ako je sila, vytrvalosť a rovnováha. V spojení s AIREX® kolískou sa zvyšuje obtiažnosť Vášho cvičenia. Je vhodná aj pre cvičenie SM-systém.

Hmotnosť: 0,7 kg.
Rozmer: 50 x 41 x 6cm
Protišmykový povrch!

Produkty Airex sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je využívaný pre svoje výborné destabilizačné vlastnosti. Tieto pomôcky sú používané pri cvičení balančných schopností, motoriky, stability. Nestabilné plochy majú široké pole využitia od preventívnych cvikov, rehabilitácie až po fitness.

Airex Balance Pad Elite, detail povrchu Balančná podložka AIREX Balance Pad Elite v sebe kombinuje dva rôzne tréningy. Keď na nej vykonávate cviky, zároveň precvičujete aj vašu rovnováhu a celkovú stabilitu tela. Pre intenzívnejšie balančné cvičenia môžete umiestniť dve balančné podložky na seba. Balančná podložka je ideálna pre posilnenie svalov, výpady a drepy.
Super mäkká pena núti k aktívnemu zapojeniu svalov chodidiel, zvyšuje silu, vytrvalosť a pohyblivosť.

Balančná podložka AIREX sa dá tiež využiť ako pomôcka pri plávaní.

Balančná podložka AIREX je najlepšou voľbou pre vaše balančné cvičenia, vďaka jej ideálnej tvrdosti a hygienickému protišmykovému povrchu, ktorý je veľmi ľahko umývateľný. Vaše cvičenia na balančnej podložke AIREXbudú vždy pohodlné a bezpečné a vy budete môcť dostať zo svojho balančného cvičenia maximum. Balančná podložka AIREX sa vyrába v rôznych tvaroch a veľkostiach, takže si môžete vybrať tú najvhodnejšiu, práve pre ten druh aktivity, ktorú máte v pláne prevádzkovať. Ďalšie, čím balančná podložka AIREX vyniká je jej trvanlivosť, vďaka ktorej vám vždy bude verným partnerom pri dosahovaním vašich cvičebných cieľov.

Airex Balance Pad Elite, detail povrchu

Pozrite si 10 zakladaných cvičení s Airex Balance Pad

Názov súboru Veľkost Vložené Odkaz
Návod pre balančnú podložku Airex 778.46KB 11.10.2022 Na stiahnutie
Celkové hodnotenie 0
Napísať recenziu
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie