You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
0907 977 203
         v pracovné dni 8:00 - 18:00
Rašelinové zábaly dodávame už 20 rokov

E-shop | eureko.sk

Balančná podložka Airex Balance pad XLarge 98 x 41 x 6 cm

Balančná podložka

  • Výrobca: AIREX
  • Kód produktu: AX600199
  • Vernostné body: 104
  • Dostupnosť: Dostupné do 5 dní, u Vás v pondelok 04.03.2024
127,66 € bez DPH: 106,38 €
- +

Balance pad XLarge
Vyskúšajte balančný tréning na novej úrovni! S jej 98 cm na dĺžku, sú jej možnosti využitia takmer nekonečné.

Terapeutických a tréningových cieľov dosiahnete rýchlejšie s mulitifunkčnou Balance pad XLarge podložkou. Destabilizačné vlastnosti podložky aktivujú riadiace funkcie mozgu. Vďaka svojmu špeciálnemu materiálu poskytuje Balance pad XLarge tú správnu podporu a zvyšuje efektivitu jednotlivých cvikov. Je ideálnym vybavením pre tréning začiatočníkov aj tých na pokročilej úrovni.
Balance pad XLarge je vhodný zvlášť pre cvičenie na boku alebo na štyroch. Podpora na rukách a kolenách prospieva nielen ramenám a bokom, ale aj celej chrbtici. Vďaka svojej veľkosti, ktorá je podobná ako dĺžka kroku, ponúka veľa možností pre vytrvalostný tréning. Používanie AIREX cvičebnej podložky sa odporúča, pretože zvyšuje bezpečnosť a pohodlie pri cvičení.
Dômyselné mriežkové prevedenie povrchu poskytuje efektívnu stimuláciu receptorov, keď cvičíte bosí. To zvyšuje krvnú cirkuláciu vo Vašich nohách.
AIREX balance pad ako výrobok pre tréning a terapiu pokrýva široké spektrum možností cvičenia. Vďaka svojim destabilizujúcim vlastnostiam je AIREX® balance pad úspešne využívaný pri prevencii a rehabilitácii ortopedicko-traumatologických ochorení rovnako ako vo výkonnostnom a voľnočasovom športe na zlepšenie motorických dokonalostí a zručností.
Môžete kombinovane trénovať koordinačné a kondičné schopnosti ako je sila, vytrvalosť, rovnováha a športový špecifický proprioceptívny tréning.
V prípade, že sa nachádzate vďaka ortopedicko-traumatologickému ochoreniu v starostlivosti lekára alebo fyzioterapeuta, je potrebné všetky cvičebné programy vrátane intenzity, opakovania, počtov tréningov a fáz odpočinku konzultovať s ním.

Žiadne súbory na stiahnutie
Celkové hodnotenie 0
Napísať recenziu
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie