You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
0907 977 203
         v pracovné dni 8:00 - 18:00
Rašelinové zábaly dodávame už 20 rokov

E-shop | eureko.sk

Základný olej mandľový 5 l Schupp

Základný olej najvyššej kvality vhodný pre všetky použitia vo wellness. Ideálny k príprave kúpeľov, masážnych olejov, zábalových zmesí.

  • Výrobca: Schupp
  • Kód produktu: SC159307
  • Dostupnosť: Dostupné do 5 dní, u Vás v utorok 30.07.2024
125,00 € bez DPH: 104,17 €
- +

Základný mandľový olej najvyššej kvality vhodný pre všetky použitia vo wellness. Ideálny k príprave kúpeľov, masážnych olejov, zábalových zmesí.

Pri výrobe "kontrolovanej prírodnej kozmetiky" je dôležité využitie prírodných olejov, tukov a voskov, bylinných extraktov a výťažkov z kvetov alebo arómu z kontrolovanej výroby či divokého zberu. Vedľa starostlivého výberu použitých surovín hrá dôležitú úlohu aj ekologická znášanlivosť jednotlivých výrobkov a metódy ochrany životného prostredia, poťažmo prírodných zdrojov.

Mandľový olej patrí medzi veľmi cenné rastlinné oleje. Obsahuje vysoký podiel vitamínov A a E a tiež rad minerálnych látok. Upokojuje suchú pokožku a dodáva jej pocit hebkosti. Nachádza široké uplatnenie vo výrobe kozmetických produktov. Regeneruje pokožku a hodí sa aj pre podráždenú pokožku bábätiek. Priaznivo ovplyvňuje akné a zlepšuje stav pokožky pri výskyte ekzémov. Je skvelým základom na prípravu vlastných kompozícií prírodných aromatických masážnych olejov za pomoci éterických olejov.

Zloženie (INCI)

Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Žiadne súbory na stiahnutie
Celkové hodnotenie 0
Napísať recenziu
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie